Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_962d2ffd501ee95c923f2c8f2bae12af, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK KLAS I - III

SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK  KLAS I - III

W dniu 10 stycznia 2023 r. odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek dla klas I – III. Wszyscy uczestnicy przeglądu zaprezentowali się wspaniale i dostarczyli publiczności wielu pięknych wrażeń. Wybór nagrodzonych nie był łatwy.

Wyniki Przeglądu Kolęd i Pastorałek klas I – III

Soliści:

Grand Prix – Dominik Grzywa kl. 3a

I miejsce – Hanna Ince kl. 1a

II miejsce – Hanna Osowska kl. 1b

III miejsce – Filip Brońka kl. 1c

Wyróżnienie – Kinga Kobielus kl. 2a

Łucja Szatan kl. 2c

Zespoły:

I miejsce – Natalia Paluch, Lena Osiadacz, Dominik Kobylec kl. 3a

II miejsce – Karolina Szypuła, Łucja Szatan, Stanisław Szilder kl. 2c

III miejsce – Oliwia Marek, Julia Rzegotka kl. 3c

Gratulujemy wszystkim wykonawcom udanych występów, a nagrodzonym osiągniętych sukcesów. Wręczenie nagród odbędzie się podczas Wieczoru Kolęd w czwartek 26 stycznia 2023 r., na który serdecznie zapraszamy nagrodzonych wraz z Rodzinami.