Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_f50d7fbf9afb0e319d1048cf7d195c73, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Szczęśliwych Świąt pełnych rodzinnego ciepła i miłości!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia najlepsze życzenia.

Niech tegoroczne Święta będą jednymi z piękniejszych.

Niech wspaniała atmosfera wigilijnej nocy, zapach choinki,

wyczekiwana pierwsza gwiazdka i cichutko płynące dźwięki najpiękniejszych kolęd,

przyniosą chwile zadumy i wzruszenia,

ale też radości wynikającej z obecności najbliższych.

A nadchodzący Nowy Rok niech przyniesie zdrowie, pomyślność i same szczęśliwe chwile!

Szkołę Podstawową nr 4 w Andrychowie odwiedzili ostatnio kolędnicy – przebierańcy. Obeszli wszystkie sale i piętra, składając życzenia uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Podtrzymując tradycję dawnego kolędowania, poprzebierali się w to, co kto znalazł i z ochotą przemierzali szkolny świat. W poprzednich latach (przed pandemią) odwiedzali mieszkańców Andrychowa i Sułkowic w ich domach w czasie świąt, a w tym roku buszowali po szkole, wykrzykując:

„Za makowca dwa plasterki,
za grosz mały lub cukierki
wyśpiewamy Pana dzieje
o stajence i Betlejem!”
W ich imieniu staropolskie życzenia dla wszystkich:
„Żeby Wam się darzyło i szczęściło!
Hej, kolęda, kolęda!”

Opiekun Zespołu Teatralnego

Kolędnicy:

Jasełka:

Kolędy od nauczycieli i pracowników szkoły: