Projekt “Czwórki Kopernika”

Projekt  “Czwórki Kopernika”

Dzień dobry.

Ostatnio nasza szkoła przystąpiła do projektu “Czwórki Kopernika”, mającego na celu współpracę szkół podstawowych noszących imię polskiego astronoma i nr 4.

Celem projektu, organizowanego z inicjatywy Szkoły Podstawowej nr 4 w Puławach, jest poznanie przez uczniów nowych miejsc, poszerzenie wiedzy z takich dziedzin, jak astronomia, geografia, historia, język ojczysty.

Projekt przewiduje podejmowanie wspólnych działań, a po ich realizacji wymianę doświadczeń w formie zdjęć, nagrań.

Efekty tych działań będziemy dokumentować na szkolnych stronach internetowych/ Facebooku.

W związku z publikowaniem zdjęć wymagane jest uzyskanie zgód rodziców na publikację zdjęć dziecka. (wzór zgody poniżej - może to być zgoda przesłana również przez dziennik)

Każdego miesiąca publikować będziemy temat działań, a Państwo/ uczniowie mogą przysyłać efekty prac/ zdjęcia na stronę: czworkikopernika@gmail.com

Temat na grudzień: “Pierniczki dla Mikołaja” - temat skierowany głównie dla klas I - VI.

Prosimy o wykonanie zdjęć upieczonych na święta pierniczków/ ciasteczek i przesłanie ich na naszą stronę do 22 grudnia 2021r.

Zapraszamy Wychowawców i klasy do współpracy w projekcie.

koordynatorki projektu: Marta Paczyńska, Renata Babska

Wzór zgody:

Wyrażam zgodę na publikację na stronach szkoły/ Facebooku zdjęć mojego dziecka ……………………………………………………………. ucznia klasy……………………………

w ramach projektu “Czwórki Kopernika”.

podpis rodzica