Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_2dba1da9c721c4dbc0272f6b4bee4d71, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Prezent z okazji Dnia Matki!

13 maja 2022 roku uczestnicy szkolnego Klubu Poszukiwaczy Odpowiedzi pod opieką pań: Bożeny Błasiak, Anny Małysy i Marty Paczyńskiej, przygotowywali upominki dla swoich mam. Mimo iż ten uroczysty i wyjątkowy dzień przypada na 26 maja, to klubowicze już teraz pomyśleli o przygotowaniu prezentów. Dzięki pomocy i materialnemu wsparciu pani Sylwii Błasiak - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie, uczniowie mogli popisać się swoimi zdolnościami manualnymi i w kilka minut wyczarować uroczy upominek, który zostanie zapamiętany przez mamę na długo. Uczestnicy warsztatów otrzymali mini sztalugi, na których wykonywali kompozycje kwiatowe. Do prezencików dołączali krótkie życzenia. Zabawa była przednia. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu w Klubie Poszukiwaczy Odpowiedzi. (mp)