Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_c9d2c006b6690ce4656fb0efd2b731f5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Plener malarski w Mieście Aniołów.

6 i 7 października 27 uczniów czwórki wzięło udział w plenerze malarskim. Co roku uzdolniona młodzież naszej szkoły uczestniczy w tym artystycznym przedsięwzięciu. Tym razem celem wyprawy była Lanckorona - niewielka, malownicza miejscowość, położona pośród falującego Beskidu Makowskiego, nad rzeką Skawinką. Słynie ze swojej drewnianej, unikatowej zabudowy oraz sielskiego klimatu. Zwana jest również Miastem Aniołów. Młodym artystom dopisała pogoda. Skąpana w ciepłych promieniach październikowego słońca Lanckorona stała się wspaniałą inspiracją do stworzenia pięknych obrazów, które wkrótce będzie można obejrzeć na wystawie poplenerowej.