Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Mila dla Niepodległej - II Sokoli Bieg na 1 Milę

7 listopada na Stadionie Beskid w Andrychowie Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Andrychowie zorganizowało imprezę biegową pod hasłem "MILA DLA NIEPODLEGŁEJ". Celem zawodów było uczczenie 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Bieg odbywał się na dystansie 1 mili czyli 1609 m. Wzięły w nim udział sztafety reprezentujące szkoły powiatu WADOWICKIEGO. Dodatkowo można było startować w kategorii open.

I miejsce i puchar w kategorii klas V-VI zdobyła drużyna naszej szkoły w składzie Aleksandra Biegun, Martyna Wisiorek, Łukasz Dobrzański, Jakub Bozowski, Igor Kwak.

Nasi starsi uczniowie w kategorii klas VII - VIII zajęli IV miejsce Patrycja Tomiak, Nikola Gruszczyk, Paweł Światłoń, Filip Ligus oraz Antoni Małysa, który wystartował w kategorii open i ukończył bieg na dystansie 1609 m.