Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_9d340741dbc4b6726fabd0ac60ebf6f9, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Konkurs na PROJEKT MASKOTKI NASZEJ SZKOŁY rozstrzygnięty!

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku szkolnego ogłosiliśmy konkurs na projekt maskotki Naszej Szkoły. Konkurs przeprowadzono w formie głosowania. Każdy uczeń Czwórki mógł wybrać najlepszy, jego zdaniem projekt i oddać na niego swój głos. Zdecydowanie największą liczbę głosów uzyskał projekt maskotki przygotowany przez Zuzannę Cholewę uczennicę klasy VIIIF. Maskotka uszyta według projektu Zuzi została przedstawiona w czasie uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

W konkursie nagrodzono również inne pomysłowe i oryginalne prace uczniów.

Nagrody otrzymali:

Lena Osiadacz

Tomasz Cieluch

Oliwia Frydel

Dominik Grzywa

Iga Zacharska

Nikola Bury

Emilia Domider – Williams

Wiktoria Paciorek

Grzegorz Paluch

Milena Prus

Paulina Sordyl

Karol Żydek

Helena Kądziołka

Karol Krzanak

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zgłosili swoje projekty na konkurs. Wybór nie był łatwy, o czym możecie się przekonać oglądając prace zamieszczone w galerii.