Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo!

Od dnia 1 września 2022 roku na terenie naszej szkoły rozpocznie swą działalność sklepik „Szkolna Żabka”. Poprowadzą go uczniowie, którzy podczas przerw będą pełnili rolę sprzedawców. Nasza oferta handlowa dotyczy przede wszystkim zdrowej żywności. Dla zgłodniałych proponujemy smaczne precle, pizzerki, drożdżówki. W przyszłości proponujemy smaczne kanapki, przygotowywane w szkolnej stołówce. Zapominalscy zawsze kupią u nas przybory szkolne, w tym długopisy, zeszyty, ołówki. Zadbamy o chusteczki higieniczne, których czasem brakuje uczniom w okresie jesienno – zimowym. Jesteśmy również otwarci na ciekawe propozycje uczniów, rodziców i nauczycieli, dotyczące asortymentu w sklepiku.

Pragniemy też zwrócić uwagę Państwa na to, że zysk ze sprzedaży tych wszystkich artykułów będzie w całości wykorzystany w naszej szkole – na potrzeby uczniów (nagrody w konkursach, dofinansowanie do wyjazdów, zakup sprzętu – w zależności od pomysłów samych zainteresowanych).

Sprzedaż rozpoczynamy od razu, natomiast ofertę handlową będziemy stopniowo poszerzać. Zapraszamy w czasie przerw od godz. 8.45 do 12.55.

Opiekunowie sklepiku „Szkolna Żabka”

Sylwia Książek

Joanna Rychter