"CZWÓRKA" MISTRZEM GMINY W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

"CZWÓRKA"   MISTRZEM GMINY  W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM
12 maja na terenie naszej szkoły odbył się Finał Gmninnych zawodów w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsi).
Wzięły w nim udział reprezentacje 4 szkół z naszej gminy: SP 2 Andychów, SP Rzyki, SP Targanice oraz SP4 Andrychów.

Przeprowadzono konkurencje lekkoatletyczne: skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na dystansie 60m w grupie dziewcząt i chłopców.

Chłopcy z naszej szkoły zdobyli I miejsce. To oni bedą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych. Dziewczynki natomiast zawody ukończyły na II miejscu.

Skład zespołu chłopców: Łukasz Dobrzański, Jakub Bozowski, Stanisław Drąg, Igor Kwak, Batosz Szypuła, Krystian Giannotta.

Skład zespołu dziewcząt: Julia Dzidek, Aleksandra Gondko, Milena Sordyl, Barbara Rupik, Jarin Mehiabi.

Opiekun: Alicja Górska

Gratulujemy!