2 LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO I AWANS DO ETAPU CENTRALNEGO!

Z ogromną dumą informujemy o wielkim sukcesie naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

Magdalena Gwiżdż i Mieszko Zacny brawurowo przeszli przez kolejne etapy i zostali laureatami tegorocznej edycji Konkursu. Magdalena Gwiżdż zajęła ponadto jedno z czołowych miejsc w województwie i awansowała do etapu centralnego.

W dniach 9 – 11 czerwca będzie reprezentowała zarówno Szkołę jak i całą Małopolskę podczas zmagań finałowych, które odbędą się w Warszawie.

Sukcesy uczniów andrychowskiej „Czwórki” w tym prestiżowym konkursie są już prawdziwą wizytówką placówki, która co roku odnosi w nim wspaniałe wyniki. Celem konkursu od lat jest kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych młodego pokolenia oraz popularyzowanie wśród młodzieży tematyki historii wojskowości.

Sukcesy są wynikiem pasji i olbrzymiej pracowitości młodych ludzi, którzy wciąż mają siłę i chęci do zgłębiania tak trudnego i wymagającego materiału.

Uczniów przygotowuje p. M. Dudka.

Gratulujemy i życzymy powodzenia Magdzie w etapie centralnym!