Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_aae561a6b9f28117c6e3eb49904edec0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Święto Patrona Szkoły w klasach I – III

Dzieci z klas I – III wzięły udział w projekcie związanym z obchodami Święta Patrona Szkoły. Z wielkim zaangażowaniem i pod okiem swoich nauczycieli poznały nazwy planet i wykonały elementy Układu Słonecznego, który teraz zdobi szkolny korytarz. Z pomocą interaktywnych prezentacji, quizów i zagadek poszerzyły wiedzę o swoim patronie Mikołaju Koperniku., jego życiu i odkryciach. Na uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów z klasy 2b i 3a odbyła się prezentacja przebrań Mikołajów Koperników – przedstawicieli każdego zespołu klasowego, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Na zakończenie uroczystości zostały wręczone nagrody książkowe dla laureatów szkolnych konkursów oraz rozdano piernikowe słodkości dla każdego ucznia. To był ważny i ciekawy dzień, a Mikołajowi Kopernikowi mówimy: Do zobaczenia za rok!

Oto życzenia od każdej klasy dla naszej Szkoły z okazji Jej Święta :

Klasa 1a - Zuzia - życzę, aby moja Szkoła była zawsze kolorowa

Paweł - aby wszyscy się uśmiechali i się przytulali

Kinga - życzę Szkole, aby zbudowano przy niej ZOO

Lena, Gosia - życzę Szkole, aby tu chodziły szczęśliwe, uśmiechnięte dzieci

Maja- życzę, aby Szkole nigdy nie zabrakło dzieci!

Klasa 1b - Z okazji Święta Patrona naszej szkoły, życzymy wszystkiego dobrego szkole najlepszej na świecie, choć ten rok. Dużo zdrowia i radości i trochę słodkości. Bo szkoła to nie tylko mury - to ludzie, TO MY! Wiele szczęścia i wspaniałych uczniów. Dużo wiedzy i miłości każda szkoła nam tego pozazdrości.

Klasa 1c - Życzymy wszystkim uczniom, by nauka była ciekawą przygodą zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów w pełnej życzliwości atmosferze. Wszystkim pedagogom energii i wytrwałości oraz satysfakcji płynącej z pracy z dziećmi. Rodzicom i opiekunom życzymy radości i miłych przeżyć związanych z osiągnięciami dzieci.

Klasa 2a - Z okazji Święta Patrona naszej Szkoły życzę wszystkim pracownikom, aby zawsze byli uśmiechnięci i szczęśliwi.

Z okazji Dnia Patrona Szkoły życzę uczniom: słuchajcie się nauczycieli, dobrze się uczcie, dostawajcie same 5 i 6 oraz dbajcie o naszą szkołę.

Z okazji Święta Patrona Szkoły życzę całej szkole aby zawsze się rozwijała, uczniowie dobrze się uczyli a nauczyciele byli zawsze uśmiechnięci.

Klasa 2b - Życzymy Szkole, aby zawsze była taka wspaniała!

Żeby nikt nie chorował na covid-19!

Żeby Szkoła się nie zepsuła.

Żeby w Szkole byli sami dobrzy nauczyciele i uczniowie.

Żeby dzieci nie biły się w Szkole.

Klasa 2c - Kochana szkoło,

Opiekujesz się nami,

Pomagasz czasami,

Edukujesz latami.

Razem ze wszystkimi klasami,

Najpiękniejsze życzenia składamy,

Iuczniom, nauczycielom, wszystkim pracownikom

Kolorowych sal, uśmiechu, radości i piernikowych słodkości.

Klasa 3a - Droga Szkoło, życzymy Ci dużo zdrowia, pomyślności, szczęśliwych dni i dużo radości .

Życzymy nauczycielom, żeby mieli cierpliwość do dzieci, a uczniom, aby uczyły się pilnie,

a wakacje trwały długo.

Nasza Szkoło, chcemy, abyś była uśmiechnięta i świeża jak mięta.

Uczniowie, dbajcie o szkołę!

Klasa 3b - Dziś Święto Patrona, ważna to sprawa. Przychodzę w białej koszuli, bo tak wypada. Uczę się pilnie. Nie biegam, nie gadam bzdur i lubię szkołę jak mur.

Z okazji Dnia Patrona Szkoły życzymy uczniom samych szóstek, by wszyscy nauczyciele mieli grzecznych uczniów, a szkoła zawsze była otwarta.

Z okazji Dnia Patrona Szkoły życzymy, żeby nauczyciele i uczniowie byli zawsze radośni, zdrowi, uśmiechnięci i szczęśliwi, a szkoła była zawsze otwarta i żeby nie było zdalnego nauczania. Kochamy naszą szkołę!

Klasa 3c - Z okazji Dnia Patrona Szkoły życzę uczniom i nauczycielom kolorowych sal, nauki stacjonarnej, a nie zdalnej, grzecznych uczniów, samych szóstek oraz spełnienia szkolnych marzeń.

Dla wszystkich uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 4 z okazji Dnia Patrona Szkoły życzę zdrowia, samych szóstek i piątek, radości przez cały rok szkolny, aby Covid-19 minął, a zdalne nauczanie nie wróciło.

W Dniu Patrona Szkoły nauczycielom i pracownikom Szkoły życzę samych mądrych uczniów, zdrowia, szczęścia, radości i wytrwałości, a wszystkim uczniom dobrych ocen, kolorowych sal i dużo uśmiechu!

Organizatorki projektu: A. Babińska, K. Matusiak, T. Rokowska